Kategorie: Wszystkie | Mamoon | biżuteria | craft | decoupage | dziewiarstwo | filc | haft | okazjonalne | scrap
RSS
sobota, 31 sierpnia 2013
energetycznie

Długi czas nie miałam pomysłu na tę masę perłową. Bardzo podobały mi się kolory, ale kształt był problematyczny. Wystarczyło jednak - tak jak i w życiu - spojrzenie  z innej perspektywy, a co za tym idzie ułożenie koralika poziomo.
W rzeczywistości perełki nie są szafirowe a ciemno fioletowe, ale mój aparat nie lubi niebieskości i fioletów i "czyta" je po swojemu :(.

piątek, 30 sierpnia 2013
zwyklaczki mini

Para kolczyków na koniec lata. Skromnie, bez dodatkowych zdobień, żeby było do dżinsów, t-shirta i klapek; bez zobowiązań.

poniedziałek, 26 sierpnia 2013
Filcowana kosmetyczka

Kosmetyczka jest ufilcowana z wełny z merynosów południowo-amerykańskich o grubości włosa 24 mic. Klapa ozdobiona włóknami jedwabiu i elementami wyciętymi z prefilcu. Zdjęcie złej jakości, ale jak będzie okazja to poprawię.

20:44, mamoon1 , filc
Link Dodaj komentarz »
piątek, 23 sierpnia 2013
Sutasz, sutasz, znowu sutasz

Na razie bez bigli bo nie mogę się na żadne zdecydować.

Nowe wcielenie tych. Tamte były krzywe i miały źle zamocowane sztyfty. Teraz są o wiele fajniejsze. Zmieniłam nieco kolorystykę i teraz idealnie pasują do ulubionej letniej spódnicy.

wtorek, 20 sierpnia 2013
Pawie oczka w wersji bordo

Wzór ten sam co w poprzednich, jedynie z małymi modyfikacjami.

wtorek, 13 sierpnia 2013
pawie oczka

Szyję...to uspokaja, ale tylko wtedy kiedy ma się dużo czasu :).

piątek, 09 sierpnia 2013
sutaszowe kolczyki

Złapało mnie i trzyma. Szare kolczyki były zaprojektowane w zeszłym roku, jak widać w końcu doczekały się realizacji i teraz są moimi ulubionymi.

Te bordowe powstały z nudów tak mi się jakoś wiło bez ładu i składu, ale chyba jest Ok i nie trzeba pruć, choć troszkę krzywe, ale za to widać, że człowiek robił - nie maszyna ;).

wtorek, 06 sierpnia 2013
sutasz - jestem w ciągu ;)

Kolejna para sutaszków, a następna już się szyje. Chyba to skutki przegrzania - kto to słyszał, żeby było ponad 30 stopni?

niedziela, 04 sierpnia 2013
sutaszowe kolczyki

Dawno już nic z sutaszu nie szyłam. Trzeba odkurzyć wątek sutaszowy. Tak więc jak się zabrałam do roboty, to raz dwa powstały trzy pary kolczyków, w międzyczasie przypomniałam sobie o różnych swoich projektach sutaszowych, ale ja chyba nie lubię rozbudowanych form i skomplikowanych wzorów. Oczywiście podobają mi się u innych, ale żeby samemu nad tm ślęczeć a potem nie nosić... no bo niby gdzie - nie bywam w miejscach gdzie tak sie trzeba "przystrajać", więc praca leżałaby w szufladzie, a tego nie znoszę. Tak więc dziś dość skromnie, ale nie ascetycznie :).

Archiwum
Zakładki:
MAIL
Ciekawostki :)
01.Biżuteryjne
02.Dziewiarskie
03.Papierowe
04.Filcowe
05.Różnorodne
06.Szyciowe
07.Poczytam, popatrzę
08.Kulinarne
Przyda się

Akcja: Nie kradnij zdjęć!

Zakochane w zupach

>* Decoupage * Piêknie i W³asnorêcznie - Rêkodzie³o


web tracker