Kategorie: Wszystkie | Mamoon | biżuteria | craft | decoupage | dziewiarstwo | filc | haft | okazjonalne | scrap
RSS
środa, 30 lipca 2008
Konkurs na Artymyczkach
Udało mi się być wylosowaną i dostałam przecudnej urody kolczyki. Wszystko w nich jest suuuper - kolor, kształt, ruchliwość, wykonanie!!!
Ale ze mnie szczęściara :), dziekuję Agatko :).


Trofea
Już dawno nie czułam się tak doenergetyzowana, normalnie jabym się nałykała djuraseli;). Oczywiście wszystko za sprawą zlotu Craftladies, który odbył się w Otwocku dzięki uprzejmości cudownych, gościnnych osób - Sasilli i jej Męża. Nie tylko nas gościli użyczając mieszkanie, ale także nakarmili pysznym jedzonkiem - już mi tęskno do wspaniałego sosiku :).
Zlot był nie byle jaki, bo ogólnopolski!

A oto i my, tuż na chwilke przed craftowym szaleństwem :).Potem już było dziurkowanie.......drutowanie......wycinanie stempelków w gumakach do mazania......serwetkowe szaleństwo...... wire wrapping pod czujnym okiem Ggagatki...
( mój krzywulec nie nadaje sie do pokazania :( )

Były też piękne upominki ...
...od Aglai - dla każdego po króliczku ......i oczywiście najpiekniejszy dla mnie :P......i od Gagatki ( niestety mam tylko fotkę mojego wisiorka - wierzcie mi cudo!!!)Były też pokazy profesjonalnego jubilerstwa u Luli Lu, w wyniku których powstała taka cudowna para kolczyków......a każdy dostał po pawim piórku :)...Było cudownie!!!! Wesoło, kreatywnie przyjacielsko. Atmosfery nie da się opisać słowami. Czekam na kolejny zlot :).


poniedziałek, 28 lipca 2008
Rozwiązanie zagadki ;)...
do kogo pojedzie drobny upominek.

 Pojedzie do :

Vivictorii :)

scrapowe tricki
zakładka dla Sasilli :)


zak�adka sasilli
15:02, mamoon1 , scrap
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 21 lipca 2008
na przekór sezonowi wakacyjnemu
Z ogromną radością odkryłam, że Pasja Tworzenia pnie się w rankingu TOP 1000.
To oczywista zsługa odwiedzających. Aby Was uhonorować proszę o wpisy - za tydzień  w drodze losowania wybiorę osobę, która otrzyma ode mnie drobny upominek :).
Dziękuję wam :).


Drucilla szaleje :)...
.... nie dość, ze opanowała już liczne blogi i fora, to jeszcze pcha zainfekowanym setki pomysłów do głowy :D.
Na razie to co się udało po wielu, wielu latach - czyli zielona bawełna zmieniła formę z kłębka w top, a ja mam w końcu coś ażurowego :), choć czuję sie w tym nieco "nieubrana" :D.


top zielone listki

top zielone listki

Top robiony na drutach nr 3.5, ażury na 3.0.


wtorek, 15 lipca 2008
Drucilla powraca ...
... nie tylko u Izuss1.
Tak , tak kilkunastoletnia bawełna, farbowana jeszcze w czasach kiedy bawełna nie miewała kolorów doczekała się mojej uwagi. W zasadzie to wyciągnięta została, bo chciało mi sie okrutnie coś porobić, a nie miałam pomysłu - tak więc w razie prucia nie bedzie jej żal :D.
Bergamotka - moja superzdolna i superpilna uczennica ewidentnie była tu siłą sprawczą - tak pięknie tworzy dzianiny :) - co prawda są one jeszcze objęte klauzulą tajności, ale już niedługo.....

Tak więc Drucilla powróciła nie tylko na blogu Izuss1;), i chyba zagości nieco dłużej, bo jako, że wiek do wspomnień odpowiedni - przypomniały mi się licealne czasy, kiedy to dzień bez kilku rzędów dzianiny był dniem straconym.
poniedziałek, 07 lipca 2008
Tym razem ekstremalnie duże :)...
... bo średnica krążka to 4.7 cm., a jak dołożyc zwieszkę - to całość ma ok 8 cm. długości. Bardzo jestem z tej serii zadowolona, bo się fajnie prezentuje i nieźle dynda :).


wtorek, 01 lipca 2008
Kwiatowo
Niby już było, a jednak nie całkiem to samo ;).


i znowu...
... chustecznik w wersji bicolor.

Archiwum
Zakładki:
MAIL
Ciekawostki :)
01.Biżuteryjne
02.Dziewiarskie
03.Papierowe
04.Filcowe
05.Różnorodne
06.Szyciowe
07.Poczytam, popatrzę
08.Kulinarne
Przyda się

Akcja: Nie kradnij zdjęć!

Zakochane w zupach

>* Decoupage * Piêknie i W³asnorêcznie - Rêkodzie³o


web tracker