Kategorie: Wszystkie | Mamoon | biżuteria | craft | decoupage | dziewiarstwo | filc | haft | okazjonalne | scrap
RSS
poniedziałek, 28 kwietnia 2008
wiosennie

 

sobota, 26 kwietnia 2008
shabby chic


piątek, 18 kwietnia 2008
przesyłka z Krakowa
Dziś zaskoczyła mnie przesyłka z Krakowa :). Niestety nie mogę pokazać jej w całości, bo listonosz przeczuwajac chyba co zawiera tak mocno tulił ją do serca, albo ze złości, że to nie dla niego - usiadł na niej, skutkiem czego śliczne własnorecznie robione pudełeczko przypominało raczej naleśnik niż opakowanie :).
Nie zaszkodziło to jednak zawartości, którą okazała się być Dotee i etui - które ja wykorzystam jako sakiewkę na fundusz przyjemnościowy :).
Autorką tych misternych cudeniek jest Aglaya, która bardzo staranie wypatrzyła moją słabość do pewnej serwetki, o której niedawno pisałam. Lala jest tak piękna, że dech zapiera, ma tyle pracochłonnych elementów, że Aglaya chyba musiała z pomocy skrzatów korzystać, bo ludzkimi rękoma tak pięknie i dokładnie się z pewnoscią nie da :). Setki mleńkich koralikow są umieszczone tak precyzyjnie i z taką dbałością o szczegóły, że pozostaje tylko zazdrościć autorce staranności i kreatywności. Zwróćcie uwage także na haft - delikatne sciegi ( chyba pod mikroskopem robione) układaja się precyzyjnie w mój nick.
Aglaya - bardzo, bardzo dużo radości mi sprawiłaś, wniosłaś kolor i słoneczko we wczorajszy szaro-bury dzień :)
Dziekuję :).


doteewtorek, 15 kwietnia 2008
Mój hipek zakwitł :)
Craftowy Hipek zakwitł :).
 Dlaczego craftowy - bo dostałam go na targach craftu, teraz nawet nie pamiętam firmy, która mnie tak obdarowała :D, ale hipek został ze mną jako Hipek Craftowy :).sobota, 05 kwietnia 2008
Filcowanki
Dziś popromuję nieco wspaniałą, kreatywną młodą osobę. W jej pracach podoba mi się to, że nie kopiuje poznanych wzorów, ale inspiruje sie nimi z ogromna klasą i finezją. Na swój warsztat wzięła filc, ale myślę, że na tym sie nie skończy. Pięknie łączy ze sobą wydawać by się mogło niewspółgrające techniki i elementy, eksperymentuje, a co najważniejsze ma nosa - w którą stronę iść. Serdecznie jej tego gratuluję, uważam ją za jedną z bardziej kreatywnych osób jakie znam. Dziś przedstawiam wielkanocne pisanki, resztę zobaczcie sami - filcowy blog.


lawendowo, prowansalsko...


 

środa, 02 kwietnia 2008
Biżuteria decoupageArchiwum
Zakładki:
MAIL
Ciekawostki :)
01.Biżuteryjne
02.Dziewiarskie
03.Papierowe
04.Filcowe
05.Różnorodne
06.Szyciowe
07.Poczytam, popatrzę
08.Kulinarne
Przyda się

Akcja: Nie kradnij zdjęć!

Zakochane w zupach

>* Decoupage * Piêknie i W³asnorêcznie - Rêkodzie³o


web tracker